
Степпер гидравлический с ручками и эспандерами Hop-Sport HS-045S Slim lime в дом и спортзал нагрузка до 100 кг лучшая цена с
6 488 ₴
- Нет в наличии
- Код: 5902308220188
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Степпер гидравлический с ручками и эспандерами Hop-Sport HS-045S Slim lime в дом и спортзал нагрузка до 100 кг
Характеристики:
- Модель: HS-045S Slim
- Призначений для домашнього використання
- Максимальна вага користувача: 100 кг
- Розмір: 40 х 46 х 135 см (ДхШхВ)
- Розміри коробки: 46 x 24 x 52 см
- Вага: 12 кг
- Платформи: 28,5 х 12 см
- Тренувальний комп'ютер надає такі показники, як час, калорії, загальну кількість кроків, кількість кроків за хвилину, а також функцію SCAN
- Регулювання навантаження на педаль
- Довжина еспандерів: 88- 180 см.
- Стабільна конструкція
- Гідравлічний циліндр
- Гарантія 24 місяці
Потребуєте фізичної активності або ж просто хочете привести свою фігуру до ладу? Що б ви не відповіли, степпер Hop-Sport HS-045S Slim стане прекрасним рішенням ваших внутрішніх коливань. Він не тільки чудово прокачає основні групи м’язів, але й подарує гарний настрій, адже спорт — це насамперед ендорфіни та нереальна енергія. Тільки подумайте: усього година занять, а рівень душевного позитиву збільшується в рази. Головна особливість степпера Hop-Sport HS-045S Slim полягає в тому, що він обладнаний спеціальними палицями на кшталт скандинавської ходьби, які активно включають в роботу мускули грудей і рук. Завдяки цьому ви зможете добре натренувати майже всю м'язову масу: тренажер пропрацьовує ноги, сідниці, спину, груди і руки. До речі, за бажанням ці палиці можна від’єднати та просто працювати над нижньою частиною тіла. Педалі продукту мають особливий механізм, який рухається не тільки традиційно вгору-вниз, але й трошки в бік, що дозволяє користувачу ретельно прокачати навіть найглибші м'язи. Купити степпер HS-045S — означає придбати надійний і довговічний продукт, оскільки фірма-виробник надає гарантію на цілих 24 місяці. Зазначимо, що в комплект до тренажера входять два міцні еспандери, які додадуть певного різноманіття у ваші тренування. Збираючись замовити степпер HS-045S, будьте впевненими, що отримаєте міцне обладнання високої якості за хорошою ціною.

На технологічному вбудованому комп’ютері ви зможете побачити всі дані про своє тренування. Ось їхній стислий опис:
Time — показує загальний час заняття в діапазоні від 00:00 до 99:59 хв.
Cal — показує загальну кількість спалених калорій.
Scan — послідовно показує все функції тренажера.
Strides/ min. — показує кількість повторів за хвилину.
CNT — показує загальну кількість повторів.




Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hop-Sport |
| Страна производитель | Польша |
| Автономная работа | Батарейки |
| Вес | 12 кг |
| Количество уровней нагрузки | 1 - 10 |
| Максимальный вес пользователя | 100 кг |
| Назначение | Домашнее |
| Особенности | Компенсаторы неровности пола, Эспандеры |
| Система нагрузки | Гидравлическая |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мини - степпер |
| Функции компьютера | Расход калорий, Время, Дистанция, Скорость |
| Ход педалей | Независимый |
| Цвет | Салатовый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 135 см |
| Длина | 40 см |
| Ширина | 46 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Hop-Sport | Львов |
- Цена: 6 488 ₴








