
Орбітрек електромагнітний Hop-Sport HS-300CF Spectre + мат захисний для будинку і спортзалу з навантаженням до лучшая цена с
77 888 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5902308224223
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Орбітрек електромагнітний Hop-Sport HS-300CF Spectre + мат
Основні характеристики:
- Система навантаження: електромагнітна
- Розміри: 194х74х183,5 см (ДхШхВ)
- Вага: 90 кг
- Розмір педалей: внут.-39х18,5 см; зовнішніх.- 43x22 см
- Рекомендований зріст користувача: 160-200 см
- Максимальна вага: 160 кг
- Q-фактор: 10 см
- Підставка під пляшку
- 12 тренувальних програм
- Регулювання платформ: 3 рівня
- Довжина кроку: 46 см
- датчики пульсу
- Електричне регулювання опору
- Транспортні ролики
- Тримач для планшета
- Гарантія 24 місяці
- Розмір коробки: 198х58х87 см (ДхШхВ)
Додатково: амортизуючими килимок, USB-порт, Wi-Fi, регульовані ручки, вентилятор з регульованою вентиляцією
Показання комп'ютера: час тренування, пройдена дистанція, калорії, швидкість, пульс, ват-контроль, H. R. C., Body Fat, функція Recovery.
.jpg)
Орбітрек електромагнітний Hop-Sport HS-300CF Spectre
Електромагнітний еліптичний крос-тренажер HS-300CF Spectre - це еліптичний тренажер для професійного та інтенсивного навчання. Він є частиною висококласного фітнес-обладнання Hop-Sport серії 300, розробленого для вимогливих користувачів. Еліптичний крос-тренажер оснащений амортизуючим матом під обладнанням і телеметричним ременем для вимірювання пульсу. Система магнітного опору вагою 34 кг і обертові ролики забезпечують безперебійну роботу обладнання, а важка конструкція (90 кг) і вирівнюючі ніжки гарантують виняткову стійкість. Ширина кроку стопи становить 10 см, що забезпечує безпечне положення колін під час тренування. Інтуїтивно зрозумілий комп'ютер дозволяє поєднувати вправи з розвагами. Слідкуйте за своїм прогресом, дивіться улюблені серіали під час тренувань, користуйтеся популярними програмами - з HS-300CF Spectre тренування доставляє задоволення!
Додаток iConsole + комп'ютер
Поєднуйте ефективні тренування з розвагами! Еліптичний крос-тренажер HS-300CF Spectre оснащений інтуїтивно зрозумілим комп'ютером iConsole + з сенсорним дисплеєм на базі системи Android, оснащений Bluetooth 4.0, USB-портом і Wi-Fi. Вбудована підставка для мобільного пристрою дозволить вам зручно використовувати ваш смартфон або планшет. Комп'ютер надає широкий спектр навчальних функцій і програм, що дозволяють вам проводити різноманітні тренування і відстежувати свої результати на кожному рівні. Крім того, він пропонує доступ до популярних мобільних додатків і сайтів соціальних мереж.
Роликова система
Плавна робота тренажера є основою ефективності тренувань на тренажерах. Ось чому HS-300CF Spectre оснащений системою міцних обертових роликів, розміщених на підшипниках, що робить ваші рухи під час тренувань на еліптичному крос-тренажері ще більш гармонійними і правильно скоординованими. Крім того, широкі нековзні платформи не дають ногам рухатись під час тренувань, що дозволяє вам зосередитися на вправах.
Легко транспортується
Після тренування вам не потрібно турбуватися, що ваш будинок буде виглядати як тренажерний зал. Функціональні транспортувальні ролики, вбудовані в передній стабілізатор, забезпечують повну мобільність обладнання, а завдяки зручній ручці, розташованої в задньому стабілізаторі, ви можете легко переміщати еліптичний поперечний тренажер в інше місце.
Вентилятор з регулюванням повітряного потоку
Забезпечте собі приємне, прохолодне дихання під час інтенсивних тренувань! Всі пристрої серії 300 оснащені вентилятором з 3-ступінчасте регулювання потужності, який ви можете легко встановити на сенсорному екрані комп'ютера iConsole +.
Телеметричний пояс
Під час тренувань на еліптичному крос-тренажері HS-300CF ви можете перевірити свій пульс не тільки з допомогою датчиків в рукоятках керма, але і за допомогою спеціального бездротового телеметричного ременя. Пояс пропонує більш точне вимірювання і набагато більш зручне використання - вам не потрібно постійно тримати ручки за датчики, ви можете зосередитися тільки на вправах. Просто надіньте ремінь на груди і почніть тренуватися. Результат вимірювання пульсу з'явиться на дисплеї тренувального комп'ютера.Телеметричний ремінь, сумісний з моделлю HS-300CF Hop-Sport, стійкий до пилу і води у відповідності зі стандартом IP67. Крім того, його легко чистити - після тренування можна відстебнути приймач сигналу і вимити ремінь в м'якому миючому засобі.

Мат під тренажер
У комплекті з еліптичним крос-тренажером ви отримуєте захисний килимок, який буде ефективний під тренажерами як вібропоглинаючого шару і забезпечує звукоізоляцію під час тренувань. Завдяки нековзною губці знизу мат стабілізує підлогу для інтенсивних тренувань. Крім того, це допоможе вам захистити підлогу від подряпин та бруду. Після виконання вправ килимок можна легко згорнути і прибрати разом з обладнанням.
Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
01 Замовлення на сайті
02 Уточнення деталей
03 Відправка замовлення
Відгуки
Станіслав Спасибі за товар. Ціна відповідає якості. Товар доставлений вчасно. Обслуговування хороше.
Олександр замовляв млинець на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. плативши на перед. рекомендую
Славік Все добре, замовляв ремінь, купівлею задоволений, прийшла посилка швидко (кілька днів). Спасибі!
Всі відгукиХарактеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Автономна робота | Генератор |
| Вага | 90 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 25 |
| Кількість рівнів навантаження | 11 - 25 |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальна довжина кроку | 46 см |
| Максимальна вага користувача | 160 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Транспортувальні ролики, Компенсатори нерівності підлоги |
| Система навантаження | Електромагнітна |
| Стан | Новий |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Функции компьютера | Час, Частота пульсу, Швидкість, Кількість кроків, Витрата калорій, Дистанція |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 183.5 см |
| Довжина | 194 см |
| Ширина | 74 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Hop-Sport | Львів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 77 888 ₴











