
Крісло Bonro B-531 екокожа чорне, зручне, велике сидіння, спинка з пластику, максимальне навантаження 120 кг
1 155 ₴
- Готово до відправки
- Код: 47001248
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крісло Bonro B-531 екокожа чорне, зручне, велике сидіння, спинка з пластику, максимальне навантаження 120 кг
Стильний стілець Bonro B-531 призначений для облаштування робочого місця персоналу, а також може бути встановлено в будинку. Ніжки виготовлені з світлого лакованого дерева, а несуча конструкція - зі сталі, пофарбованої в чорний колір. Все це міцно скріплене сталевими гвинтами. Цільне сидіння і спинка виготовлені з поліпропілену, обшиті екошкірою.
Особливості:
- Спинка виготовлена з міцного пластику;
- Зручне велике сидіння з екошкіри;
- Інструкція та інструменти для збірки входять в комплект;
- Легке збирання.
Технічні характеристики :
- Категорія товару: крісла;
- Матеріал: поліпропілен, екошкіра;
- Максимальне навантаження: 120 кг;
- Загальна висота: 74 см;
- Висота сидіння: 45 см;
- Глибина сидіння: 37 см;
- Ширина сидіння: 48 см.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий |
| Колір оббивки | Чорний |
| Виробник | Bonro |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Лак |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Каркас крісла | натуральне дерево |
| Спинка | екошкіра |
| Сидіння | штучна шкіра |
| Обивний матеріал | Екошкіра |
| Матеріал основи | Натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 45 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 74 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Глибина | 29 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 155 ₴




