
Драбина Rolser Taburete M/10 UNE 2 щаблі Negro (MET003-1023) лучшая цена с быстрой доставкой по Украине
2 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: 930475
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Драбина Rolser Taburete M/10 UNE 2 щаблі Negro (MET003-1023) - надійний помічник в домашньому господарстві. Дана модель має два широкі щаблі з протиковзним покриттям. Конструкція обладнана захистом від випадкового складання та розрахована на максимальне навантаження до 150 кг. Опорні ніжки мають пластикові накладки для більшої стійкості на слизьких поверхнях. Драбина сертифікована відповідно до європейського стандарту якості UNE EN-14183.
Особливості:
- Made in Spain - продукція виробляється безпосередньо в Іспанії.
- Два щаблі з протиковзною перфорацією.
- Опорні ніжки конструкції мають пластикові накладки.
- Спеціальний фіксатор запобігає випадковому складанню конструкції.
- Розміри в складеному стані (Д х Ш х В) - 6,5 х 45 х 95,5 см.
- Загальна висота в розсунутому стані - 75 см.
- Робоча висота - 47 см.
- Максимальне навантаження на конструкцію до 150 кг.
- Драбина сертифікована згідно з європейським стандартом якості UNE EN-14183.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rolser |
| Материал | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 930475 |
| Высота площадки | 47 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина в сложенном состоянии | 79 см |
| Количество ступеней | 2 |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Общая высота | 95,5 см |
| Тип | Драбини |
| Штрихкод | 8420812007486 |
Информация для заказа
- Цена: 2 999 ₴





