
Валіза Heys Xtrak (S) Silver (10103-0002-21) лучшая цена с быстрой доставкой по Украине лучшая цена с быстрой доставкой по Украине
7 499 ₴
- Немає в наявності
- Код: 925198
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell

Валіза Heys Xtrak (S) Silver (10103-0002-21) виготовлена з легкого полікарбонатного композиту чим забезпечено міцність, легкість і довговічність, щоб надати вашим речам найкращий захист. Найбільш уразливі, кутові частини валізи, захищені додатковими протиударними, металевими накладками. Ергономічна система висувної телескопічної ручки з кнопковим фіксатором дозволяє відрегулювати висоту висувної ручки для додаткової зручності та комфорту користувача.
Основне відділення має розділювач на блискавці з двома сітчастими кишенями та два еластичні ремені для фіксації речей, що закріплюються застібкою. Валіза обладнана фірмовим кодовим замком з функцією митного огляду TSA та чотирма спареними повно поворотними колесами з можливістю незалежного розвороту кожного колеса на 360°. Системою передбачено рівномірний перерозподіл навантаження на кожне колесо, що своєю чергою сприяє плавному коченню та маневровості валізи. Є можливість збільшити корисний об єм валізи до 20% завдяки наявності розширювального клапана.
Особливості:
-
Чотири незалежні колеса, що обертаються на 360°.
-
Об'єм: 44 л (з відкритим розширювальним клапаном 53 л).
-
Висувна телескопічна алюмінієва ручка з фіксатором на два положення.
-
Внутрішня перегородка між відділеннями на фастексах має додаткову кишеню на блискавці.
-
Кодовий замок з функцією митного огляду TSA (Transportation Security Administration).
-
Ручки з гелевою вставкою у верхній та бічній частині валізи для зручності транспортування у вертикальному та горизонтальному положенні.
-
Компресійні ремені для фіксації багажу всередині валізи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Heys |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Валіза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 925198 |
| Вага в упаковці | 4,1 кг |
| Габарити | 53 x 39 x 23 см |
| Габарити упаковки | 56 х 43 х 26 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Канада |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | Поликарбонат |
| Об'єм, л | 44 |
| Особливості | З висувною ручкою<br /> З кодовим замком<br /> На 4 колесах<br/> Ручна поклажа |
| Розмір | Ручна поклажа (до 50 л) |
| Штрихкод | 665556028313 |
- Ціна: 7 499 ₴










