
Еліптичний тренажер Zipro Wave лучшая цена с быстрой доставкой по Украине найкраща ціна з швидкою доставкою по Україні
18 611 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5902659843739
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Еліптичний тренажер Zipro Wave – плавний вихід у здоровий спосіб життя
Подбайте про своє здоров'я та фізичну форму, не виходячи з дому. ZIPRO Wave - це більше, ніж просто еліптичний тренажер - це ваш супутник на шляху до здорового способу життя.
32-градусна система генерації електромагнітного опору, повністю керована комп’ютером, є рішенням, яке виправдає очікування як початківців, так і професійних спортсменів з різних дисциплін. Вибирайте високу якість. Елегантний дизайн, розширені функції та неперевершена продуктивність перетворюють тренування на справжнє задоволення, а ви наближаєтесь до своїх цілей з кожним обертом.
.png)
Вічний дизайн, ідеальний для домашнього тренажерного залу
Еліптичний тренажер ZIPRO Wave не тільки виправдає ваші очікування з погляду функціональності, але й з погляду естетики. Ви можете легко адаптувати обладнання до свого інтер'єру. ZIPRO Wave доступний у класичному чорному кольорі із зеленими елементами, що є універсальним варіантом, щоб підібрати пристрій до решти домашнього тренажерного залу.
- Розміри: 126×67×163 см
- Вага: 41 кг
- Стійкість: 32 градуси електромагнітного
- Довжина кроку: 30 см
- Максимальна вага користувача: 120 кг
Навчання під контролем
Ви досягнете найкращих результатів, знаючи інтенсивність своїх тренувань і реакцію вашого тіла. Кожна секунда тренування.
.png)
ZIPRO Wave дозволить контролювати кожен аспект вашого тренування, незалежно від того, покращуєте ви свою фізичну форму або хочете схуднути.
.png)
Ключ до ефективних тренувань – адаптувати їх до свого тіла. Завдяки датчикам серцевого ритму, розміщеним на кермі, і програмам HRC ви можете регулювати інтенсивність вправ відповідно до своїх можливостей, що допоможе швидше досягти бажаних результатів.
Програми навчання підійдуть кожному
Відкрийте для себе 16 попередньо визначених програм, які дозволять вам адаптувати тренування до ваших потреб. Кожна програма розроблена, щоб принести вам певну користь - від покращення вашої фізичної форми до спалювання калорій.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zipro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 41 кг |
| Висота, см | 163 см |
| Гарантія, міс | 12 міс |
| Довжина, см | 126 см |
| Клас | Для дому |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна вага навантаження | 120 кг |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | Електромагнітний |
- Ціна: 18 611 ₴










