
Дошка для прасування Colombo Turbo (A142LB1W) найкраща ціна з швидкою доставкою по Україні
4 299 ₴
- Нет в наличии
- Код: 931099
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Дошка для прасування Colombo Turbo (A142LB1W) - це надійний, функціональний та сучасний помічник, який спростить процес догляду за вашим одягом. Металева основа виготовлена у вигляді сітки для запобігання утворенню конденсату від парових прасок. Велика підставка під праску має отвори для плічок та легко вміщує парогенератор.
Особливості:
- Розміри у складеному стані - 172 x 46 x 9 см.
- Розміри в робочому положенні - 154 x 95 x 46 см.
- Розміри прасувальної поверхні - 120 x 44 см.
- Багатоступеневе регулювання по висоті від 71 до 95 см.
- Загальна вага - 8,3 кг.
- Перфорована основа запобігає утворенню конденсату.
- Підставка під парогенератор.
- Поличка для одягу.
- Тканина чохла виготовлена з бавовни органічного походження.
- Матеріал підкладки - пінополіуретан високої щільності.
- Каркас виготовлений зі стальної трубки Ø35 мм з антикорозійним покриттям.
- Металеві елементи вкриті порошковою фарбою стійкою до механічних пошкоджень.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Colombo |
| Тип | Гладильная доска |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | white |
| Особенности | Підставка для праски <br /> Підставка для парогенератора <br /> Регулювання по висоті <br /> Полиця для білизни <br /> Основа з металевою сіткою |
| Материал | Сталь |
| Размер | 154 x 95 x 46 см |
| Габарити упаковки | 176 х 48 х 14 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Артикул | 931099 |
| Штрихкод | 8003186035806 |
| Вага в упаковці | 8,6 кг |
| Розміри у складеному вигляді | 172 x 46 x 9 см |
| Розміри поверхні для прасування | 120 x 44 см |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
Информация для заказа
- Цена: 4 299 ₴




