
Дошка для прасування Colombo Avantgard Plus (A300A02W) найкраща ціна з швидкою доставкою по Україні
5 699 ₴
- Готово к отправке
- Код: 931021
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дошка для прасування Colombo Avantgard Plus (A300A02W) - це надійний, функціональний та сучасний помічник, який спростить процес догляду за вашими речами. Головною особливістю цієї моделі є широка платформа для прасування. Металева основа виготовлена у вигляді сітки для запобігання утворенню конденсату від парових прасок. Ніжки виготовлено з алюмінію. Велика підставка під праску має отвори для плічок та легко вміщує парогенератор. Всі металеві елементи, що виступають, захищені пластиковими накладками. Спеціальна технологія виготовлення виключає можливість перекидання та перевертання дошки в процесі використання.
Особливості:
- Розміри у складеному стані - 173 x 48 x 9 см.
- Розміри в робочому положенні - 163 x 95 x 48 см.
- Розміри прасувальної поверхні - 130 x 44 см.
- Багатоступеневе регулювання по висоті від 71 до 95 см.
- Загальна вага - 7,8 кг.
- Перфорована основа запобігає утворенню конденсату.
- Підставка під парогенератор.
- Тканина чохла виготовлена з бавовни органічного походження.
- Матеріал підкладки - пінополіуретан високої щільності.
- Ніжки виготовлений з алюмінієвої трубки Ø60 х 38 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Colombo |
| Тип | Гладильная доска |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 931021 |
| Вага в упаковці | 8,2 кг |
| Габарити упаковки | 175 х 48 х 12 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Материал | Алюміній + сталь з антикорозійним покриттям |
| Особенности | Підставка для праски <br /> Підставка для парогенератора <br /> Регулювання по висоті <br /> Основа з металевою сіткою |
| Размер | 163 x 95 x 48 см |
| Розміри поверхні для прасування | 120 x 40 см |
| Розміри у складеному вигляді | 172 x 46 x 9 см |
| Цвет | Green |
| Штрихкод | 8003186042101 |
Информация для заказа
- Цена: 5 699 ₴







