
Стілець розкладний Highlander Balvenie Recliner Chair Charcoal (FUR099-CH)(Special Offer) лучшая цена с
4 050 ₴
- Нет в наличии
- Код: 931192
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Highlander Balvenie Recliner Chair Charcoal (FUR099-CH)(Special Offer) - розкладний кемпінговий стілець середньої висоти зі спинкою, регульованою в трьох положеннях. Модель ідеально підходить для розслабленої обстановки в родинному колі після тривалого дня. Крісло поставляється з підвісним підстаканником поруч із ніжкою для легкого доступу до прохолодних напоїв.
Особливості:
УВАГА! Стілець БЕЗ чохола для перенесення та зберігання.
- Міцна та надійна сталева рама.
- Спинка регулюється в трьох різних положеннях.
- Підлокітники забезпечують гарну підтримку, а також дозволяють легше та зручніше сідати в крісло та вставати з нього.
- Підстаканник висувається з-під крісла, заощаджуючи місце, коли він непотрібний.
- Центральна частина крісла виготовлена з міцної сітки, що забезпечує вентиляцію та комфорт.
- Максимальне навантаження - 120 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HIGHLANDER |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 931192 |
| Вес | 5,8 кг кг |
| Вага в упаковці | 6,2 кг |
| Вид | Стільці |
| Габарити упаковки | 94 x 13 x 17 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Цвет | Charcoal |
| Комплектация | Стілець |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальная нагрузка | 120 кг кг |
| Матеріал каркаса | Сталь |
| Материал конструкции | 600D Polyester with PE Сoating |
| Розміри | 108 x 60 x 86 см |
| Статус товара БН_НАЛ | ГОТ |
| Штрихкод | 5034358873127 |
Информация для заказа
- Цена: 4 050 ₴






