
Драбіна Colombo Factotum 4 щаблі (G110L04W) найкраща ціна зі швидкою доставкою по Україні найкраща ціна з швидкою доставкою по
3 299 ₴
- Немає в наявності
- Код: 931296
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Драбина Colombo Factotum 4 щаблі (G110L04W) - міцна та надійна. Виготовлена в Італії відповідно до європейського стандарту якості EN 14183. Максимальне навантаження - 150 кг. Ідеально підійде тим, хто цінує практичність, легкість у використанні та стильний дизайн. Драбина має чотири зручних щаблі з антиковзним покриттям. Це гарантує безпеку ваших ніг при використанні драбини. Опорні ніжки з пластиковим захистом, який перешкоджає небажаному ковзанню. Складані щаблі забезпечують мінімальну товщину та максимальну компактність. Завдяки цій особливості, товщина драбини у складеному вигляді лише 5 см, тому у вас не виникне проблем із місцем для її зберігання.
Особливості:
- Драбина сертифікована згідно з європейським стандартом якості EN 14183.
- Легко складається, компактна.
- Опорні ніжки конструкції мають пластиковий протиковзний захист.
- Розміри (у складеному вигляді): 139 х 50 х 5 см.
- Розміри (у розкладеному вигляді): 131 х 50 х 82 см.
- Розміри щабля: 30 х 21 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colombo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 931296 |
| Висота майданчика | 92 см |
| Гарантія | 12 мес. |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в складеному стані | 139 см |
| Довжина в розсунутому стані | 131 см |
| Додаткові характеристики | Драбина сертифікована згідно з європейським стандартом якості EN 14183 |
| Кількість щаблів | 4 |
| Комплектація | Драбина |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Матеріал | Сталь з антикорозійним покриттям |
| Загальна висота | 139 см |
| Робоча висота | 292 см |
| Тип | Драбини |
| Колір | white |
| Штрихкод | 8003186017000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 299 ₴




