
Кейс Negrini 80x29x7 лучшая цена с быстрой доставкой по Украине
19 366,20 ₴
- Готово к отправке
- Код: 1623LX BIND
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Італійська компанія Negrini - лідер у виробництві пластикових кейсів для зберігання і перенесення зброї і патронів. Багаторічні традиції виготовлення кейсів і сучасне виробництво дозволило компанії досягти видатного якості.
Даний кейс можна застосовувати для перенесення двостволок в розібраному стані.
Ударостійкий пластик ABS не боїться найсуворішого умов експлуатації, в поєднанні з високоякісним наповнювачем надійно захистить вашу зброю від ударів і подряпин.
Кодові замки виготовлені зі сталі і дозволяють встановити комбінацію з трьох цифр для захисту вмісту кейса.
Петлі всіх кейсів Negrini виготовлені зі сталі, що також підвищує термін експлуатації виробу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Negrini |
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Пластик |
| Тип | Кейс |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 3,75 кг |
| Довжина, см | 80 см |
| Размер | 800х290х70 мм |
- Цена: 19 366,20 ₴





