
Кейс Negrini 82x29.5x8.5 лучшая цена с быстрой доставкой по Украине
3 561,60 ₴
- Готово к отправке
- Код: 1604TS-2C
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Італійська компанія Negrini - лідер у виробництві пластикових кейсів для зберігання і перенесення зброї і патронів. Багаторічні традиції виготовлення кейсів і сучасне виробництво дозволило компанії досягти видатного якості.
Даний кейс можна застосовувати для перенесення двостволок в розібраному стані з додатковим стволом.
Міцний пластик в поєднанні з високоякісним наповнювачем надійно захистить вашу зброю від ударів і подряпин.
Зручні замки у вигляді слайдера - надійні і довговічні, завдяки конструкції цього замку його практично неможливо зламати і вони не схильні до зносу.
Для захисту вмісту кейса на слайдер можна встановити кодовий замок.
Петлі всіх кейсів Negrini виготовлені зі сталі, що також підвищує термін експлуатації виробу.
Зовнішні розміри кейса: 84 x 33 x 9 см
Внутрішні розміри кейса: 82 x 29,5 x 8,5 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Negrini |
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Пластик |
| Тип | Кейс |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 2,2 кг |
| Довжина, см | 82 см |
| Размер | 820х295х85 мм |
- Цена: 3 561,60 ₴




