
Кейс Negrini 93.5х24х6.5 лучшая цена с быстрой доставкой по Украине
6 752,20 ₴
- Готово к отправке
- Код: 1603IAV
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Італійська компанія Negrini - лідер у виробництві пластикових кейсів для зберігання і перенесення зброї і патронів. Багаторічні традиції виготовлення кейсів і сучасне виробництво дозволило компанії досягти видатного якості.
Даний кейс можна застосовувати для перенесення напівавтоматичної зброї в розібраному стані та двостволок в розібраному стані.
Міцний пластик в поєднанні з високоякісним наповнювачем надійно захистить вашу зброю від ударів і подряпин.
Кодові замки виготовлені зі сталі і дозволяють встановити комбінацію з трьох цифр для захисту вмісту кейса.
Петлі всіх кейсів Negrini виготовлені зі сталі, що також підвищує термін експлуатації виробу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Negrini |
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Пластик |
| Тип | Кейс |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 3,5 кг |
| Довжина, см | 93,5 см |
| Размер | 935х24х65 мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 752,20 ₴




