
Мультиінструмент Leatherman Skeletool RX лучшая цена с быстрой доставкой по Украине
5 895 ₴
- Готово к отправке
- Код: 832310
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
У моделі Leatherman Skeletool RX зібрані всі необхідні інструменти, відмінна особливість - вага всього 140 грам.
Інструменти:
• Пасатижі
• Тонкі пасатижі
• Кусачкидля дротів
• Серрейторний ніж зі сталі 154CM
• Склобій
• Кліпса карабін/відкривачка для пляшок
• Великий Bit Driver
Особливості:
• Знімна кишенькова кліпса
• Корпус із нержавіючої сталі
• Рукоятки з нержавіючої сталі з алюмінієвими вставками
• Фіксуються всі леза та інструменти
• 25-річна гарантія
• BIT KIT: Phillips #1 та #2, склобій та біта 1/4"
Розміри:
Закритий – 10 см
Довжина леза – 6,6 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Leatherman |
| Страна производитель | США |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага, г | 142 |
| Гарантія | 25 років (є обмеження, уточнюйте) |
| Довжина клинка, мм | 66 мм |
| Довжина, см | 10 см |
| Загальна довжина, мм | 100 мм |
| Количество функций | 7 |
| Марка сталі | 154CM |
| Материал | 154CM Stainless Steel |
| Материал чехла | немає |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал руків'я | сталь |
| Пакування | Картонна коробка |
| Размер | кишеньковий |
| Цвет | Red |
Информация для заказа
- Цена: 5 895 ₴



