
Підствольний ліхтарик INFORCE WMLX, Black Body, White LED Gen2 лучшая цена с быстрой доставкой по Украине
13 005 ₴
- Готово к отправке
- Код: WX-05-1
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Підствольний ліхтарик серії WMLX - це 800 люмен білого світла у високоміцному корпусі з ударостійкого полімеру з високим рівнем ергономічності.
Є три функції: постійне світло, короткочасні підсвічування і стробоскоп. Висока потужність світлового пучка дозволяє легко ідентифікувати навіть невеликий об'єкт на середніх і великих дистанціях.
Корпус чорного кольору сконструйований таким чином, що ідеально підійде як стрілку правші, так і стрілку лівші.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Inforce |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Черный |
| Материал | Полимер |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага, г | 113,4 |
| Довжина, см | 13,54 см |
| Загальна довжина, мм | 135 мм |
| Пакування | Картонна коробка |
| Питание | 2 x 123A |
| Світлосила, лм | 800 лм (2 часа) |
Информация для заказа
- Цена: 13 005 ₴


