
Підствольний ліхтарик INFORCE WMLX, Flat Dark Earth Body, White LED Gen2 лучшая цена с быстрой доставкой по Украине
13 005 ₴
- Готово к отправке
- Код: WX-06-1
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Підсвтольний ліхтарик серії WMLX - це 800 люмен білого світла, укладених в міцний корпус з ударостійкого полімеру з високим рівнем ергономічності. Є три функції: постійний світло, короткочасне підсвічування і стробоскоп. Висока потужність світлового пучка, що дозволяє легко ідентифікувати навіть дрібний об'єкт на середніх і великих дистанціях. Корпус пісочного кольору сконструйований таким чином, що ідеально підійде як стрілку правші, так і шульзі.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Inforce |
| Страна производитель | США |
| Цвет | Черный |
| Материал | Полимер |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага, г | 113,4 |
| Довжина, см | 13,54 см |
| Загальна довжина, мм | 135 мм |
| Крепеж | Вівер/Пікатінні |
| Пакування | Картонна коробка |
| Питание | 2 x 123A |
| Світлосила, лм | 800 лм (2 часа) |
Информация для заказа
- Цена: 13 005 ₴


