
Ліхтар-прожектор LedLenser IF8R функцією Powerbank и Bluetooth-керуванням,аряджається, 4500/2000/400 лучшая цена с быстрой
11 236 ₴
- Готово к отправке
- Код: 502002
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Ledlenser iF8R – це потужніша версія молодшої моделі iF4R.
Це ідеальний ліхтар-прожектор для роботи, вдома чи навіть кемпінгу.
Конструкція ліхтаря дозволяє не тримати його в руках, адже в корпус вбудований потужний магніт і зручна ручка, що також виконує функцію упору.
Це дуже яскравий ліхтар, його максимальна потужність складає 4500 люменів, при цьому в економному режимі 400 люменів він може пропрацювати до 12 годин.
Ліхтар можна використовувати як PowerBank, що дозволить вам заряджати різноманітні електронні пристрої.
Модуль Bluetooth – одна з ключових особливостей моделі. Він дозволить програмувати всі функції ліхтаря за допомогою смартфона, для цього потрібно лише встановити додаток: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ledlenser.lamps
Така опція дозволяє кріпити ліхтар-прожектор стаціонарно і не займатися ручним регулюванням функцій щоразу, коли потрібна зміна яскравості: просто підвісьте його або прикріпіть на магніт і керуйте пристроєм зі смартфона.
Є можливість регулювання рівня яскравості. Кнопка живлення знаходиться на задній стороні корпусу. Її легко знайти: вона позначена жовтим кольором.
Перемикання між п'ятьма режимами здійснюється послідовним натисканням кнопок, позначених «+» або «-».
При кожному натисканні світиться лампочка зверху від кнопки живлення, що відповідає вибраному режиму.
Особливості:
-
вбудований магніт для простого кріплення до металевих поверхонь (наприклад, сталевих балок);
-
регулювання яскравості зі світловим потоком до 4500 люмен;
-
вбудований блок живлення забезпечує живлення для мобільних телефонів та інших пристроїв;
-
ефективний охолодний елемент для тривалого терміну служби та оптимальної продуктивності;
-
працює від акумулятора;
-
можна регулювати рівень яскравості (функція dimmable);
-
можливість керування зі смартфона;
На кожному ліхтарі нанесено унікальний номер, який підтверджує справжність продукції та дає 2-річну гарантію на ліхтар. Гарантія до 7 років за умови реєстрації продукту на сайті виробника протягом 12 тижнів з моменту придбання. За відсутності реєстрації – 2 роки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Led Lenser |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| CRI (індекс кольоропередачі) | 80 |
| Ємність батареї, mAH | 4000 |
| Вага, г | 1740 |
| Водонепроницаемость | Да, IP54 |
| Гарантія | 2+5 років при реєстрації на сайті виробника, без реєстрації 2 роки |
| Диапазон рабочих температур | от -10 C до +40 C |
| Дроп тест, м | 2 |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Пакування | Коробка |
| Світлодіод | 1х66W COB LED |
| Світлосила, лм | 4500/2000/400 |
| Тип батареи | 1х10440 Li-ion 3.7V |
| Цвет светодиода | Белый (5400 - 6600 K) |
| Час зарядки. хвилин | 240 |
| Час роботи, г | 1/3/12 |
- Цена: 11 236 ₴









