
Ультиінструмент Leatherman Free P2, нейлоновий чохол лучшая цена с быстрой доставкой по Украине
7 785 ₴
- Готово к отправке
- Код: 832638
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Революційно нова лінійка Leatherman! Тепер витяг інструментів і відкриття пасатижів стає ще простішим! В основі нової лінійки лежить магнітне відкриття і закриття інструментів для полегшення оперування і збільшення терміну служби.
Моделі серії P базуються на безумовному хіті продажів - Leatherman Wave.
Цілих 19 корисних і неймовірно зручних інструментів:
-
тонкі пасатижі
-
звичайні пасатижі
-
змінні кусачки для дротів
-
змінні кусачки для товстих дротів
-
інструмент для опресовування електричних роз'ємів
-
інструмент для зачистки дротів
-
ніж зі сталі 420HC з полусеррейтором
-
підпружинені ножиці
-
інструмент для відкриття пластикових пакувань
-
шило з швейним вушком
-
консервний ніж
-
відкривачка для пляшок
-
напилок по дереву і металу
-
хрестова викрутка Phillips
-
середня плоска викрутка
-
мала плоска викрутка
-
мініатюрна плоска викрутка
-
міні-інструмент типу важеля
-
лінійка (1,41 дюйма | 25 мм)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Leatherman |
| Страна производитель | США |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага, г | 216 |
| Гарантія | 25 років (є обмеження, уточнюйте) |
| Довжина клинка, мм | 70 мм |
| Довжина, см | 10,78 см |
| Загальна довжина, мм | 107 мм |
| Количество функций | 19 |
| Марка сталі | 420HC |
| Материал | Сталь |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал руків'я | сталь |
| Пакування | Картонна коробка |
| Размер | повнорозмірний |
| Цвет | Silver |
| Основные | |
| Материал чехла | Нейлон |
| Материал рукоятки | Дерево |
- Цена: 7 785 ₴




