
Мультитул Leatherman Free T2 найкраща ціна з швидкою доставкою по Україні найкраща ціна зі швидкою доставкою по Україні найкраща
3 195 ₴
- Готово до відправки
- Код: 832682
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Революційно нова лінійка Leatherman! Тепер витяг інструментів і відкриття плоскогубців стає ще простіше! В основі нової лінійки лежить магнітне відкриття і закриття інструментів для полегшення оперування і збільшення терміну служби. Серія Т - варіанти для повсякденного носіння. Стильний аксесуар з безліччю корисних опцій!
В Т2 8 інструментів:
клинок зі сталі 420НС
шило з швейним вушком
відкривачка для пляшок
міні-інструмент типу важеля
іструмент для відкриття пластикових пакувань
хрестова викрутка Phillips
середня плоска викрутка
міні-плоска викрутка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leatherman |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 94 |
| Гарантія | 25 років (є обмеження, уточнюйте) |
| Довжина клинка, мм | 56 мм |
| Довжина, см | 9,3 см |
| Загальна довжина, мм | 93 мм |
| Кількість функцій | 8 |
| Марка сталі | 420HC |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал чохла | немає |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал руків'я | сталь |
| Розмір | кишеньковий |
| Колір | Silver |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 195 ₴



