-29%

Ніж Steel Will "Gienah" лучшая цена с быстрой доставкой по Украине
3 780 ₴
2 683,80 ₴
- Готово к отправке
- Код: SWF53-13
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Gienah- це міцний, стильний складаний ніж з хижими, як гієна, формами і яскравими анодованими бонками в довершення дизайнерського рішення.
G10 на рукояті і D2 на клинку - хороша заявка на міцність без обтяжнення.
Відкривається ніж зі шпенька на обуху, однак при цьому швидко і з характерним клацаючим звуком, який припаде до смаку любителям крутити ножі в руках.
Gienah - як уособлення сучасного ножового дизайну в поєднанні з хорошими матеріалами і розумною ціною.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Steel Will |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага, г | 114 |
| Довжина клинка, мм | 100 мм |
| Довжина, см | 22 см |
| Марка сталі | D2 |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Обробка клинка | Сатин |
| Пакування | Коробка |
| Твердість клинка, HRC | 58-60 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | Plain |
| Товщина клинка, мм | 3,0 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 683,80 ₴




