
Ніж Victorinox Swiss Army Recruit лучшая цена с быстрой доставкой по Украине
1 406,68 ₴
- Готово к отправке
- Код: 0.2503
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Швейцарський армійський кишеньковий ніж Victorinox RECRUIT - модель початкового рівня з функціями, які покривають більшість повсякденних завдань. Він може бути чудовим помічником, або ж просто хорошим і корисним сувеніром. Даний кишеньковий ніж завжди готовий прийти на виручку як офісному співробітникові, так і студенту .. Найбільшим плюсом цієї моделі RECRUIT, є прекрасне співвідношення ціна / якість. Ніж виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі. Рукоять виконана з червоного глянцевого нейлону. Вага: 55,7 м
Ніж має набір з 10 функцій:
• велике лезо
• мале лезо
• ніж для відкривання консервів
• з малою викруткою
• комбінований інструмент з відкривачкою для пляшок з:
• плоскою викруткою
• інструментом для зняття ізоляції
• кільце для підвісу
• пінцет
• зубочистка
Виробник Victorinox дає довічну гарантію якості матеріалів і виготовлення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Victorinox |
| Страна производитель | Швейцария |
| Цвет | Красный |
| Материал рукоятки | Нейлон |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага, г | 53 |
| Довжина клинка, мм | 61 мм |
| Загальна довжина, мм | 145 мм |
| Матеріал руків'я | Пластик |
| Пакування | Картонна коробка |
| Тип клінка | Drop Point |
| Товщина клинка, мм | 1,5 мм |
- Цена: 1 406,68 ₴

