
Мультиінструмент Leatherman Surge Black, нейлоновий чохол Molle найкраща ціна з швидкою доставкою по Україні найкраща ціна зі
8 505 ₴
- Готово до відправки
- Код: 831333
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Leatherman Surge - один з двох найбільших мультіінструмент компанії Leatherman, по-справжньому СИЛЬНИЙ мультіінструмент, володіє найбільшими пассатижами і найбільшими інструментами. Унікальна можливість зміни полотна пилки, великий і малий бітотримачі, 4 найнеобхідніших леза легко доступні в складеному стані.
Surge зроблений для важкої роботи і рук, здатних її виконати.
Інструменти:
1. Пасатижі
2. Гострогубці
3. Кусачки для дріт
4. Кусачки для дроти
5. Кусачки для багатожильного дрота
6. Обтиск для електричних роз'ємів
7. Ніж зі сталі 420HC
8. Серрейторний ніж зі сталі 420HC
9. Пила
10. Ножиці
11. Напилок для дерева/ метала
12. Алмазний напилок
13. Можливість заміни лез пилки та напилка
14. Тримач для біт
15. Тримач для малих біт
16. Велика хрестова викрутка
17. Шило з петлею
18. Лінійка (9 inch / 22 cm)
19. Відкривачка для пляшок
20. Відкривачка для банок
21. Інструмент для зачистки проводів
Особливості:
• Кільце для кріплення
• 100% нержавіюча сталь
• Всі фіксуються леза і інструменти
• Шкіряний або нейлоновий чохол
• Рукоятки з нержавіючої сталі
• 25 річна гарантія
• BIT KIT: Phillips # 1-2 і 3/16 "Викрутка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leatherman |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 354 |
| Гарантія | 25 років (є обмеження, уточнюйте) |
| Довжина клинка, мм | 78 мм |
| Довжина, см | 11,5 см |
| Загальна довжина, мм | 115 мм |
| Кількість функцій | 21 |
| Марка сталі | 420HC |
| Матеріал | 420HC Stainless Steel |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал руків'я | сталь |
| Пакування | Картонна коробка |
| Розмір | потужний |
| Колір | Black |
- Ціна: 8 505 ₴






