
Мультиінструмент Leatherman Free T4 лучшая цена с быстрой доставкой по Украине
4 410 ₴
- Готово к отправке
- Код: 832879
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Революційно нова лінійка Leatherman! Тепер витяг інструментів стає ще простішим!
В основі нової лінійки лежить магнітне відкриття і закриття інструментів для полегшення оперування і збільшення терміну служби.
Серія Т - варіанти для повсякденного носіння. Стильний аксесуар з безліччю корисних опцій!
В Т4 12 інструментів:
клинок зі сталі 420НС
підпружинені ножиці
міні-інструмент типу важеля
іструмент для відкриття платикових пакувань
шило з швейним вушком
відкривачка для пляшок
напилок по дереву і металу
пінцет
хрестова викрутка Phillips
середня плоска викрутка
мала плоска викрутка
мініатюрна плоска викрутка
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Leatherman |
| Страна производитель | США |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага, г | 122 |
| Гарантія | 25 років (є обмеження, уточнюйте) |
| Довжина клинка, мм | 56 мм |
| Довжина, см | 9,3 см |
| Загальна довжина, мм | 93 мм |
| Количество функций | 12 |
| Марка сталі | 420HC |
| Материал | 420HC Stainless Steel |
| Материал чехла | немає |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал руків'я | Glass-Filled Nylon |
| Пакування | Картонна коробка |
| Размер | кишеньковий |
| Цвет | Navy |
Информация для заказа
- Цена: 4 410 ₴




