
Ніж KA-BAR "EK Model 5" найкраща ціна з швидкою доставкою по Україні найкраща ціна зі швидкою доставкою по Україні найкраща ціна з
10 125 ₴
- Готово до відправки
- Код: EK45
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Джон Ек хотів внести свій вклад в американські військові зусилля під час Другої світової війни. У своєму магазині в Хамдене, штат Коннектикут, Ек виготовив нестандартні ножі спеціально для солдат, моряків, льотчиків і морських піхотинців. Він навіть виготовив ніж для головнокомандувача, президента США Франкліна Рузвельта. Г-н Ек, який також наймав американців-інвалідів, виготовив шість моделей ножів, починаючи з 1941 року. Він називав ці ножі «Ek Commando Knives», оскільки вони були спеціально створені для використання в ближньому бою, що стало відмінною рисою американських рейдерів морської піхоти. Рейнджери армії США, Перший спецназ і Оперативні групи Управління стратегічних служб. Американці носили з собою ножі Ek Commando під час Другої світової війни, в Кореї, В'єтнамі, Афганістані, Іраку. Ножі Джона Ека живуть і сьогодні завдяки Ek Commando Knife як свідчення його ідей, навичок і непохитного патріотизму.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ka-Bar |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 295 |
| Довжина клинка, мм | 175 мм |
| Загальна довжина, мм | 178 мм |
| Марка сталі | +1095 Cro-Van |
| Матеріал чохла | Celcon® |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал руків'я | Нейлон (армований скловолокном) |
| Тип заточення | Plain |
| Тип клінка | Clip Point |
| Довжина клинка, мм | 3,9 мм |
- Ціна: 10 125 ₴




