
Ніж KA-BAR "Skeleton Knife", блістер найкраща ціна з швидкою доставкою по Україні найкраща ціна зі швидкою доставкою по Україні
945 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1118BP
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ka-Bar Skeleton - легкий ніж, зроблений з неіржавіючої сталі 5Cr15 з чорним покриттям. Цей компактний фікс можна зручно носити в кишені або використовувати як шийний ніж. Skeleton - відмінний мінімалістський варіант EDC. Поставляється в жорстких пластикових піхвах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ka-Bar |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал чохла | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 68 |
| Довжина клинка, мм | 64 мм |
| Загальна довжина, мм | 156 мм |
| Марка сталі | 5Cr15 Stainless |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал руків'я | сталь |
| Довжина клинка, мм | 3,1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 945 ₴





