
Ніж CRKT "CEO", шпеньок, burgundy, D2 найкраща ціна з швидкою доставкою по Україні найкраща ціна зі швидкою доставкою по Україні
3 015 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7096BKD2
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ніж, заряджений на успіх. На перший погляд, його можна було прийняти за ручку, засунуту в кишеню сорочки. Саме так і було розроблено складаний ніж CEO. Завдяки надзвичайно низькому профілю і відсутності кутів, в плані зручності використання і ергономіки, він уособлює робочий дух повсякденного носіння.
Річард Роджерс, відомий своїми чистими, простими та зручними у використанні конструкціями, випускає ще один значний ніж зі свого магазину на пагорбах Магдалени, Нью-Мексико. Створений з урахуванням кишень сорочок, CEO вдає з себе ручку, поки запечатаний лист не потрібно відкрити, а костюм не потребує завершальних штрихів. Шарикопідшипники з мастилом для зменшення тертя і тонкий шпеньок для великого пальця надають руху IKBS ™ підшипників, швидко відкриваючи лезо з сатинованій нержавіючої сталі. Фіксуючий лайнер надійно утримує його на місці між гладкою і міцної ручкою з армованого скловолокном нейлону.
CEO: найкраще поєднується з великою чашкою кави і довгим списком справ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CRKT |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Бордовий |
| Матеріал рукоятки | Нейлон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 63 |
| Довжина клинка, мм | 79 мм |
| Загальна довжина, мм | 194 мм |
| Марка сталі | D2 |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал руків'я | Micarta |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | Plain |
| Тип клінка | Normal point |
| Довжина клинка, мм | 2,2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 015 ₴







