
Ножиці LEATHERMAN Raptor Response лучшая цена с быстрой доставкой по Украине
4 995 ₴
- Готово к отправке
- Код: 832961
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Leatherman Raptor™ містить інструменти, необхідні військовим, пожежним та іншим службам екстреної допомоги для швидкої та безпечної роботи у надзвичайних ситуаціях.
Мультитул розроблений за участю медпрацівників, військових та пожежників: саме тому в Raptor є все необхідне для першої допомоги без перевантаження непотрібними інструментами, що часом ускладнюють оперативне реагування в умовах, що загрожують життю.
Інструменти:
1. Складні медичні ножиці зі сталі 420 НС
2. Кусачки для кілець
3. Лінійка (5см)
5. Ключ для кисневого балона
Особливості:
• Нержавіюча сталь
• Змінна кишенькова кліпса
• Отвір для шнура
• 25 років гарантії
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Leatherman |
| Страна производитель | США |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага, г | 157 |
| Гарантія | 25 років (є обмеження, уточнюйте) |
| Довжина клинка, мм | 48 мм |
| Довжина, см | 10,9 см |
| Загальна довжина, мм | 184 мм |
| Количество функций | 4 |
| Марка сталі | 420HC |
| Материал | Stainless steel |
| Материал чехла | немає |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал руків'я | алюміній |
| Пакування | Картонна коробка |
| Размер | повнорозмірний |
| Цвет | Navy |
Информация для заказа
- Цена: 4 995 ₴



