
Мультиінструмент Leatherman Super Tool 300, нейлоновий чохол найкраща ціна з швидкою доставкою по Україні найкраща ціна зі швидкою
5 895 ₴
- Готово до відправки
- Код: 831148
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Leatherman Super Tool 300 - це повнорозмірний мультитул американського виробництва з подовженими мечами для ще більшої зручності роботи.
Комплектація: мультитул, чохол, коробка.
Інструменти, що входять до складу:
-
Тонкі пасатижі
-
Звичайні пасатижі
-
Змінні кусачки преміум-класу
-
Змінні кусачки преміум-класу для жорсткого дроту
-
Кусачки для багатожильних дротів
-
Обтискний інструмент
-
Інструмент для зачистки дротів
-
Ніж зі сталі 420HC
-
Серрейторний ніж із сталі 420HC
-
Пила
-
Шило зі швейним вушком
-
Лінійка (9 дюймів | 22 см)
-
Відкривачка для консервів
-
Відкривачка для пляшок
-
Напилок для дерева/металу
-
Хрестова викрутка
-
Велика плоска викрутка
-
Середня плоска викрутка
-
Маленька плоска викрутка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leatherman |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 272 |
| Гарантія | 25 років (є обмеження, уточнюйте) |
| Довжина клинка, мм | 81 мм |
| Довжина, см | 11,5 см |
| Загальна довжина, мм | 115 мм |
| Кількість функцій | 19 |
| Марка сталі | 420HC |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал руків'я | сталь |
| Пакування | Картонна коробка |
| Розмір | потужний |
| Колір | Silver |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 895 ₴





