
Ніж Elite Force EF 133 найкраща ціна з швидкою доставкою по Україні найкраща ціна зі швидкою доставкою по Україні найкраща ціна з
1 007 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5.0933
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактний складаний ніж на кожен день: лезо списоподібного типу чорного кольору, оброблене за технологією Stonewash, можна відкрити фліппером або двостороннім шпеньком для великого пальця. Замок Linerlock надійно фіксує лезо на місці для впевненої роботи. Чорні накладки на рукоятці G10 пригвинчені на торкси; кліпса знімна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elite Force |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 126 |
| Довжина клинка, мм | 87 мм |
| Загальна довжина, мм | 203 мм |
| Марка сталі | 440A |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал руків'я | G10 |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | Plain |
| Тип клінка | Spear-Point |
| Довжина клинка, мм | 2,8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 007 ₴






