
Ніж Walther PPQ лучшая цена с быстрой доставкой по Украине
1 590 ₴
- Готово к отправке
- Код: 5.0746
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дизайн ножів Walther PPQ був вдохновлен пістолетами одноіменної серії. Іх видавані характеристики передбачають чудовий баланс і зручність обслуговування. Завдяки унікальній текстурі поверхні рукояті ножів PPQ так само зручно у зверненні, як і пістолети, в більшості яких вони названі. Користувачі отримують надійне утримання в будь-якій ситуації.
Лезвий клинок типу spear point з антрацитовим покриттям, виготовлений зі сплаву 440C, фіксується замком linerlock і відкривається з фліппером, що дозволяє швидко відкрити ніж однією рукою. Виступи на обуху лезвия препятствуют соскальзыванию при роботі з надавлюванням на обух великим пальцем.
Модель поставлена з нейлонової кобури.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Walther |
| Страна производитель | Китай |
| Материал чехла | Нейлон |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага, г | 140 |
| Довжина клинка, мм | 95 мм |
| Загальна довжина, мм | 223 мм |
| Марка сталі | 440C |
| Матеріал клинка | сталь |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | Plain |
| Тип клінка | Spear-Point |
| Товщина клинка, мм | 3,9 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 590 ₴






