
Ніж Walther STK - Silver Tac Knife лучшая цена с быстрой доставкой по Украине
1 855 ₴
- Готово к отправке
- Код: 5.0717
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Walther Silver Tac є кишеньковим тактичним ножем із замком linerlock з функцією допоміжного відкривання (підпружинений): після того, як лезо відкривається вручну на кілька міліметрів, пружина бере його на себе і штовхає його в кінцеве положення. Інші особливості цього ножа включають зручну алюмінієву рукоятку у дизайні Walther Tac, а також склобій та реверсивну кишенькову кліпсу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Walther |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Серебристый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага, г | 157 |
| Довжина клинка, мм | 78 мм |
| Загальна довжина, мм | 192 мм |
| Марка сталі | 440C |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал руків'я | алюміній |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | Plain |
| Тип клінка | Spear-Point |
| Товщина клинка, мм | 3,2 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 855 ₴






