
Ніж Elite Force EF 710, помаранчевий найкраща ціна з швидкою доставкою по Україні найкраща ціна зі швидкою доставкою по Україні
1 272 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5.0964
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мисливський та туристичний ніж із міцною конструкцією з повним хвостовиком. Завдяки ергономічній полімерній рукоятці та сатинованому лезу зі сталі 440A модель EF710 ідеально підходить для полювання та будь-яких видів активного відпочинку. Модифіковане заточування леза забезпечує максимальну міцність сталі навколо кінчика леза, а також дозволяє легко чистити його, що є важливою характеристикою особливо для мисливського ножа. Сигнальні кольори рукояті роблять ніж помітним у траві. Нейлоновий чохол забезпечує зручність перенесення та швидкий доступ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elite Force |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал чохла | Нейлон |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 210 |
| Довжина клинка, мм | 107 мм |
| Загальна довжина, мм | 229 мм |
| Марка сталі | 440A |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал руків'я | Полімер |
| Тип заточення | Plain |
| Тип клінка | Drop Point |
| Довжина клинка, мм | 3,8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 272 ₴





