
Ніж Walther P99 лучшая цена с быстрой доставкой по Украине
1 855 ₴
- Готово к отправке
- Код: 5.0749
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ніж Walther P99 – вражаючий універсальний ніж.
Як і інші ножі, пропоновані зараз брендом Walther, він має елементи дизайну, запозичені у знаменитої вогнепальної зброї цього виробника.
Масивне списоподібне лезо, виготовлене зі сталі 440C, має чорне покриття та вигин у обусі, що робить його по-справжньому привабливим. Канавка на задній частині леза продовжується на ручці, забезпечуючи хорошу опору для великого пальця.
Як і пістолет P99, цей ніж має змінні накладки ручки, що дозволяє регулювати її під різний розмір руки.
Крім надійного лайнерлока, ніж Р99 має фліппер для легкого відкриття та захисту пальців.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Walther |
| Страна производитель | Китай |
| Материал чехла | Нейлон |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага, г | 170 |
| Довжина клинка, мм | 94 мм |
| Загальна довжина, мм | 223 мм |
| Марка сталі | 440C |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал руків'я | Полімер |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточення | Plain |
| Тип клінка | Spear-Point |
| Товщина клинка, мм | 3,8 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 855 ₴






