
Ніж Elite Force EF 164 найкраща ціна з швидкою доставкою по Україні найкраща ціна зі швидкою доставкою по Україні найкраща ціна з
1 007 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5.0972
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чим менше, тим краще - девіз моделі EF164, створеної для повсякденного носіння. Ніж відрізняється елегантним та простим дизайном. Плоский і непомітний, практично не займає місця. Лезо типу Spearpoint цього сталевого ножа має товщину 2,8 мм та довжину 76 мм. Замок фреймлок надійно утримує його на місці. Матове покриття на лезі та рукояті надає завершальний штрих елегантності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elite Force |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 106 |
| Довжина клинка, мм | 76 |
| Загальна довжина, мм | 178 мм |
| Марка сталі | 440A |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал руків'я | сталь |
| Тип замка | Frame Lock |
| Тип заточення | Plain |
| Тип клінка | Spear-Point |
| Довжина клинка, мм | 2,8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 007 ₴






