
Тепловізійний монокуляр Dahua TPC-M20-B10-G лучшая цена с быстрой доставкой по Украине
27 477 ₴
- Готово к отправке
- Код: 99-00012448
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Термальні монокуляри та Dahua мають високу надійність та стійкість до впливу навколишнього середовища, що дозволяє використовувати їх в різних умовах, включаючи екстремальні.
Модельний ряд включає в себе моделі TPC-M20, TPC-40 та TPC-M60 Відповідно, є можливість підібрати саме ту модель, яка найбільш точно відповідає вимогам користувача.
Високоякісні VOX-сенсори, набір палітр для спостереження в різних умовах, досить значні дистанції ефективної роботи - все це робить ці монокуляри чудовим вибором для активної роботи спеціалістів у галузях охорони громадського порядку, в цілях дослідження та контролю тварин, туризмі, полюванні та тактичних задачах.
Основні особливості:
- Сенсори з робочою хвилею 12 мкм або 17 мкм
- Фокусна відстань від 10мм до 25 мм
- Розміри матриці 256х192, 400х300 або 640х512
- Ефективні дистанції спостереження від 460 до 1240 м
- Фірмовий додаток "Thermal Connection"
- Високий клас захисту (IP67, успішний стрес-тест з падіннями з висоти 1,8 метра)
- Автономність на одному заряді – до 9 годин
- Лазерний цілевказівник
- Вбудована точка доступу Wi-Fi та зручна фірмова програма DH Thermal
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Підтримує hotspot |
| Вага, г | 350 |
| Відстань спостереження | 460 м |
| Дісплей | 0.2" 720 × 540 |
| Питание | 5В, 0.3А |
| Размер | 171 × 58 × 59 мм |
| Розділення | 256 × 192 |
| Цифровое увеличение | 4 рівні |
| Час роботи, г | до 9 годин без Wi-Fi hotspot |
- Цена: 27 477 ₴










