
Сумка-візок Rolser I-Max MF 2LRSG Sea Coast (IMX308-1067)рекомендоване навантаження - 25 кг має жорстке вставне пластикове дно
4 599 ₴
- Немає в наявності
- Код: 931450
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Сумка-візок Rolser I-Max MF 2LRSG Sea Coast (IMX308-1067) стане надійним супутником при поїздці за покупками до торгового центру або на ринок за продуктами. Фірмове алюмінієве шасі візка дозволяє транспортувати вантаж вагою до 40 кг. Шасі 2LRSG має систему для повного складання, а також оснащене адаптером для з’єднання з візком супермаркету. Розкладна основа виконана з алюмінію, а опора - з міцного термостійкого пластику. Пара літіх ультралегких коліс діаметром 20 см сприяють відмінній маневреності та плавному коченню по нерівностях. Колеса можна знімати для завантаження візка в автомобіль, або для зберігання у невеликих приміщеннях: натискаючи на червоні кнопки, Ви легко знімаєте колеса з шасі та отримуєте ідеально плоску форму для зручного зберігання. Внутрішня частина рукоятки має пластикове покриття для комфортного транспортування сумки-візка в холодну пору року. Міцний поліестеровий матеріал сумки захистить вміст від дощу та снігу. Сумка знімна, має зручну широку горловину, яка стягується шнуром з фіксатором. Верх сумки накритий захисним клапаном. На дні сумки передбачене жорстке вставне пластикове дно. Візок дуже мобільний і стійкий, він легко розкладається та складається.
Особливості:
- Made in Spain - продукція виробляється безпосередньо в Іспанії.
- Фірмове алюмінієве шасі візка дозволяє транспортувати вантаж вагою до 40 кг.
- Рекомендоване навантаження - 25 кг.
- Polyester 400D PVC - міцна тканина сумки щільністю 400D має спеціальне покриття, що перешкоджає проникненню вологи.
- Ультралегкі колеса діаметром 20 см сприяють відмінній маневреності та плавному коченню по нерівностях.
- Зовнішня сторона колеса виконана з піносевілену. Це легкий і пружний матеріал, має чудові амортизаційні властивості, стійкий до перепадів зовнішніх температур, знижує до мінімуму шум із-під коліс.
- Сумка знімна, має жорстке вставне пластикове дно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolser |
| Тип | Господарська сумка-візок |
| Тип тканини | Поліестер |
| Колір | Зелений |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Затягується ременем/шнурком |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Підкладка | Так |
| Ергономічні ручки | Так |
| Максимальна вага | 40 кг |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Особливості | Складна |
| Матеріал | Polyester 400D PVC |
| Об'єм | 43 л |
| Габарити упаковки | 51 х 30 х 70 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Розміри | 47 x 35 x 108 см |
| Артикул | 931450 |
| Вага в упаковці | 3,1 кг |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Розміри в складеному вигляді | 48,5 x 28,5 x 67 см |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Розміри сумки без шасі | 36 x 19 x 63 см |
| EAN код | 8420812017737 |
- Ціна: 4 599 ₴










