
Валіза Bonro Tourist велика 98 л, чорна, 4 колеса, висувна ручка, кодовий замок і розширення об’єму на 5 см
2 122 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10132800
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Валіза Bonro Tourist велика 98 л, чорна, 4 колеса, висувна ручка, кодовий замок і розширення об’єму на 5 см
Валіза Bonro Tourist виготовлена з міцного матеріалу Cordura стійкого до пошкоджень промокання і стирання. Є чотири каучукові колеса, висувна дюралюмінієва ручка, дві зручні ручки для рук, що дозволяють зручно переміщати валізи і кодовий замок для захисту багажу.
Основні особливості валізи:
- Виробник: Bonro
- Матеріал: Cordura
- Кодовий замок – забезпечує безпеку багажу
- Укріплені кути
- Внутрішні ремені, що кріплять багаж
- Дюралюмінієва висувна ручка
- Дві додаткові ручки (збоку і зверху)
- Розширення + 5 см
- Об'єм: 98л
- Розмір: 74х44х29 см
- Вага - 4,2 кг

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bonro |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Валіза |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Кордура |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Телескопічна ручка | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Регулювання розміру | Так |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Розміри | |
| Об`єм | 98 л |
| Висота | 74 см |
| Ширина | 44 см |
| Глибина | 29 см |
| Вага | 4.2 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 10132800 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 122 ₴










