
Моноблок Vector Optics 30 мм швидкоз'ємний високий лучшая цена с быстрой доставкой по Украине
1 350 ₴
- Готово к отправке
- Код: SCQD-09
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Швидкознімний моноблок з алюмінієвого сплаву призначений для оптичних прицілів з діаметром центральної труби 30 мм і 25.4 мм. Відстань від низу до центральної осі кільця - 36 мм, прозорий стиль планки дозволяє використовувати механічний приціл вашої зброї. Відстань між кільцями становить 44 мм. Одне з кілець моноблока має планку Пікатінні зверху. Кільця молоблока щільно закріплюють ваш приціл завдяки шести гвинтам на кожному кільці. У комплект моноблока входять перехідники для центральної труби прицілу діаметром 25.4 мм та шестигранний ключ.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vector Optics |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага, г | 182 |
| Высота | 38 мм CМ. |
| Відстань між кільцями | 44 мм |
| Довжина, см | 13.5 |
| Диаметр | 30 мм м |
| Цвет | Черный матовый |
| Крепеж | Швидкоз'ємне |
| Материал | Алюминиевый сплав |
Информация для заказа
- Цена: 1 350 ₴


