-5%

Коло надувне для плавання Intex 58221 Лама, 86 x 58 см
308 ₴
293 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 350 ₴
- Готово к отправке
- Код: DM-58221-07
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Коло надувне для плавання Intex 58221 Лама
Барвисте надувне коло підійде дітям від 3 до 6 років. Модель виготовлена з міцного вінілу з товщиною стінок 0,25 мм. Гладкі шви гарантують зручність та комфорт для вашої дитини.
Виріб виконаний у вигляді одного з представників тваринного царства. Це надувне коло не тільки убезпечить карапуза у воді, а й стане для нього цікавою іграшкою.

Характеристики:
- Вікова група: від 3 до 6 років
- Матеріал: високоякісний вініл
- Товщина матеріалу: 0,25 мм
- Максимальне навантаження: 50 кг
- Кількість камер: 2
- Розмір: 86x58 см
Комплектація:
- Клапан: силіконовий клапан
- Насос для накачування: ні
Упаковка: коробка
Вага упаковки: 0.3 кг

Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0,3 кг |
| Висота, см | 58 см |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | ПВХ |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | коло надувне |
| Ширина, см | 86 см |
Информация для заказа
- Цена: 293 ₴


