
Дощовик-пончо для сумки-візка Rolser M Ripstop (PON003-1023) універсальний розмір: розміри 62 x 77 см
399 ₴
- Готово до відправки
- Код: 931985
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
й з урахуванням практичності та підходить для більшості моделей сумок-візків Rolser, а саме I-Max, Saquet, I-Bag, Big, Akanto, EcoMaku, EcoPep, EcoSak, Jolie та Wallaby.
Продовжте термін служби вашої сумки-візка і надайте їй естетичний вигляд за допомогою чохла Rolser Poncho M — надійного чохла, який дбає про ваш візок.
Особливості:
- Чохол для різних моделей сумок - візків Rolser.
- Захист від дощу: водонепроникний матеріал ефективно захищає сумку-візок та її вміст у негоду.
- Практичне зберігання.
- Легка конструкція: вага всього 0,09 кг, що дозволяє легко складати та зберігати дощовик, коли не використовується.
- Універсальний розмір: розміри 62 x 77 см забезпечують сумісність із багатьма моделями сумок-візків Rolser.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolser |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип | Чохол |
| Тип тканини | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Підкладка | Ні |
| Ергономічні ручки | Ні |
| Вага | 90 г |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Особливості | Водовідштовхуючий |
| Матеріал | Polyester |
| Габарити упаковки | 20 х 12 х 6 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Розміри | 62 x 77 см |
| Артикул | 931985 |
| Вага в упаковці | 0,1 кг |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Розміри в складеному вигляді | 17 x 10 x 4 см |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| EAN код | 8420812014705 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴






