Стіл для настільного тенісу inSPORTline Sental 150 поєднує в собі стабільну конструкцію і високу продуктивність. Завдяки міцній сталевій конструкції і стільниці з МДФ з УФ-захистом він витримує навіть найшвидші і найнапруженіші матчі, зберігаючи при цьому довгий термін служби і стійкість до подряпин.

Завдяки простому механізму складання і системі пересування з металевими колесами його легко перемістити туди, де ви хочете насолодитися грою. Нейлонова сітка з швидкозатискним затискачем кріпиться за кілька секунд, тому ви можете почати грати майже відразу. Стіл для настільного тенісу inSPORTline Sental 150 відповідає стандарту EN 14468-1, що гарантує професійні розміри та стандарти якості, і все це в компактній та зручній упаковці.
.jpg)
Характеристики:
- якісна сталева конструкція
- міцна стільниця з МДФ
- стільниця з УФ-захистом
- механізм пересування з металевими коліщатками
- проста складана механіка
- легкий монтаж
- вага: 69 кг
- розміри в зібраному вигляді (Д х Ш х В): 274 x 152,5 x 76 см
- розміри в складеному стані (Д х Ш х В): 45 x 152,5 x 162 см
- розміри упаковки: 160 x 148 x 11 см
- профіль рами: 20 x 30 мм
- профіль ніжок: 30 x 30 мм
- діаметр коліс: 50 мм
- товщина стільниці: 15 мм
- стіл відповідає стандарту EN 14468-1
- стіл підходить для використання в приміщенні
- нейлонова сітка з швидкозатискним затискачем для швидкого кріплення до столу
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Insportline |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Конструкция | Складная |
| Тип | Стол |
| Материал | МДФ |
| Вес (кг) | 69 кг |
| Класс | для дому |
| Ширина, см | 152 см |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Довжина, см | 274 см |
| Висота, см | 76 см |
| Країна-виробник | Китай |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип использования | для приміщення |
- Цена: 14 195 ₴











