
Еспандер кистьовий алюмінієвий 23 кг HS-A023HG сірий для будинку і спортзалу лучшая цена с быстрой доставкой по Украине лучшая
518 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5902308222328
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Еспандер кистьовий алюмінієвий 23 кг HS-A023HG сірий
Характеристики:
- Модель: HS-A023HG
- Колір: сріблясто-чорний
- Матеріал: сталь, алюміній
- Довжина: 14 см
- Ширина: 10,5 см
- Опір: до 23 кг
- Вага: 175 г
- Гарантія: 24 місяці
Еспандер алюмінієвий23 кг HS-A023HG
Якщо ви шукаєте невеликий, але ефективний пристрій для зміцнення м'язів рук, спробуйте еспандер HS-A023HG з опором 23 кг. Алюмінієвий еспандер HS-A023HG поліпшить ваші руки, пальці і передпліччя і зміцнять суглоби. Еспандер особливо рекомендуються для людей, які практикують дисципліни, в яких сильні руки є основою тренувань, таких як силові види спорту, бойові мистецтва, спортивна гімнастика або скелелазіння. Алюмінієвий еспандер Hop-Sport також є неоціненним у процесі реабілітації кисті і зап'ястя після травми або операції.
Найвища якість
Еспандер HS-A023HG виготовлений з високоякісних матеріалів. Алюмінієві ручки і сталева пружина з подвійним поворотом забезпечують високу міцність навіть при інтенсивному використанні.
Нековзна ручка
Практикуйтеся безпечно з еспандером Hop-Sport"! Нековзні рукоятки з рифленою структурою забезпечують стабільний захоплення під час тренування. Правильно розроблена форма ручок дозволяє їм адаптуватися до руки, що підвищує ефективність тренувань.
Просте зберігання
Небольшие размеры эспандера делают его чрезвычайно удобным для транспортировки и хранения - он легко помещается в сумку или рюкзак, поэтому вы можете брать его с собой куда угодно!

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.175 кг |
| Довжина | 14 см |
| Конструкція | Пружинна |
| Опір | 23 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Кистьовий |
| Тип навантаження | Стиснення |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 10.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Hop-Sport | Львів |
- Ціна: 518 ₴






