
Горизонтальний Велотренажер магнітний Hop-Sport HS-2050L Beat синій з навантаженням до 120 кг лучшая цена с быстрой доставкой по
14 698 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5902308225831
+380 (97) 131-70-13
Kyivstar- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Горизонтальний Велотренажер магнітний Hop-Sport HS-2050L Beat синій
Основні характеристики:
- виробник: Hop-Sport
- модель: HS-2050L Beat
- колір: синій (основа чорна)
- призначення: для домашнього використання
- розміри (довжина/ ширина/ висота): 130/60/82 см
- відстань від сидіння до педалей: 65-85 см (7-рівневе регулювання)
- максимальна вага користувача: 120 кг
- розміри сидіння: 41 х 33 см
- вага тренажера: 24,3 кг
- вага системи магнітного навантаження (система маховика): 8 кг
- тип тренажера: магнітний
- регулювання навантаження: ручне, 8-рівневе
- регулювання сидіння: по горизонталі
- сенсорні датчики пульсу
- нековзні педалі з фіксуючими ременями
- транспортні ролики
- гарантія: 24 місяці
Дані тренувального комп'ютера:
- відображає такі показники, як час, відстань, калорії, швидкість, пульс
- функція SCAN (автоматичне перемикання відображуваних даних кожні 4 секунди)
- світлодіодний (LED) дисплей

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
01 Заказ на сайте
02 Уточнение деталей
03 Отправка заказа
Мы предоставляем собственую гарантию
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
Станислав Спасибо за товар. Цена соответствует качеству. Товар доставлен вовремя. Обслуживание хорошее.
Александр замовляв блин на 10кг. відправили швидко. товар відповідає опису. платив на перед. рекомендую
Славик Все хорошо, заказывал ремень, покупкой доволен, пришла посылка быстро (пару дней). Спасибо!
Все отзывыХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Автономна робота | Батарейки |
| Вага | 24.3 кг |
| Вага маховика | 8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Регулювання сидіння за вертикаллю, Регулювання кута нахилу керма, Регулювання сидіння за горизонталлю, Ремінці на педалях, Транспортувальні ролики, Компенсатори нерівності підлоги |
| Система навантаження | Магнітна |
| Стан | Новий |
| Тип | Горизонтальний |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Функции компьютера | Час, Дистанція, Швидкість, Витрата калорій, Частота пульсу |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 82 см |
| Довжина | 130 см |
| Ширина | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Hop-Sport | Львів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 698 ₴









