
Бігова доріжка електрична Hop-Sport HS-2800LB Integra 3.5 л. с. для будинку і спортзалу з навантаженням 150 кг лучшая цена с
67 888 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5902308224094
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Бігова доріжка електрична Hop-Sport HS-2800LB Integra
Основні характеристики:
- виробник: Hop-Sport
- тип: електрична
- модель: Integra
- потужність двигун: 3.5 л. с.
- функції комп'ютера: програми за замовчуванням; режим зворотного відліку, відображає калорії, відстань, час, швидкість; вимірювання пульсу, кроків і відсотка жиру в організмі; швидкий старт
- 18 тренувальних програм + ручна програма
- швидкість: 1-20 км/ год
- максимальна вага користувача: 150 кг
- розміри бігової доріжки в розкладеному вигляді (ДхШхВ): 194х83х148 см
- розміри бігової доріжки в складеному вигляді (ДхШхВ): 110х83х194 см
- розміри бігового полотна: 152x50 см
- вага тренажера: 92,5 кг
- Bluetooth
- MP3
- зміна кута нахилу бігової доріжки
- наявність телеметричного пояси
- наявність ключа безпеки
- вбудовані динаміки
- утримувач для пляшок
- гарантія: 24 місяці
Біжи або ходи в будь-яку погоду! Бігова доріжка Hop-Sport Integra — ідеальне обладнання для всіх, хто хоче підтримувати свою фізичну форму, схуднути або поліпшити роботу серцево-судинної системи.
Бігова доріжка Integra — це сучасний тренажер з двигуном потужністю 3,5 л. с., який дозволяє бігати з максимальною швидкістю 20 км/ год. Широке бігове полотно надає відмінну можливість проводити інтенсивні тренування, не виходячи з дому. Доріжка оснащена потужним комп'ютером, в якому записано 18 тренувальних програм різної інтенсивності та тривалості. Також в комплект входить телеметричний пояс, який при правильному розміщенні на грудях дозволить вам стежити за частотою свого пульсу. Ці дані відображаються на дисплеї тренувального комп'ютера.
Бігова доріжка має ергономічну конструкцію, завдяки чому вона легко складається і не захаращує простір у вашій квартирі. Наявність транспортувальних роликів забезпечує легке і зручне перемешение тренажера в будь-яке зручне для вас місце.









Переваги



Ми рекомендуємо
Схема замовлення
Відгуки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 92.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина полотна | 152 см |
| Кількість тренувальних програм | 10 - 19 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна швидкість полотна | 17 і більше |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Максимальний кут нахилу | 12 ° |
| Потужність двигуна, л. с | 3,1 і більше |
| Призначення | Професійне |
| Особливості | Аудіосистема, Транспортувальні ролики, Синхронізація з ПК, Компенсатори нерівності підлоги, Вбудований вентилятор |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Тип кардіодатчику | Вбудований |
| Встановлення кута нахилу | Автоматична |
| Функции компьютера | Час, Витрата калорій, Швидкість, Дистанція, Частота пульсу |
| Колір | Чорний |
| Ширина полотна | 50 см |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 148 см |
| Довжина | 194 см |
| Ширина | 83 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Hop-Sport | Львів |
- Ціна: 67 888 ₴











