
Бруси - Турнік підлогові регульовані HOP-SPORT HS-1015K стаціонарні бруси для будинку і спортзалу лучшая цена с быстрой доставкой
12 588 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5902308216099
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Бруси - Турнік підлогові регульовані HOP-SPORT HS-1015K стаціонарні бруси для будинку і спортзалу
Стаціонарний турнік з регулюванням Hop-Sport HS-1015K — якісне спортивне обладнання, за допомогою якого ви зможете відмінно пропрацювати м'язи преса, верхнього плечового пояса, рук і спини. Це пристрій ідеально підходить для продуктивних тренувань будинку, оскільки дозволяє виконувати різноманітні вправи (наприклад, підтягування, глибокі віджимання). Основна перевага цього турніка полягає у наявності можливості регулювання висоти основний планки. Максимальне навантаження, яке здатний витримати пристрій, становить 200 кг. Відзначимо, що в базову комплектацію входить набір інструментів для самостійної збірки.
Основні характеристики:
- Для домашнього використання
- Для самостійної збірки
- Габарити: 252х121х102 см (ВхШхД)
- Висота до поручня: 104 см
- Висота упори для віджимань: 16 см
- Регулювання відстані між ручками: 56 - 73 (кожні 4,5) см
- Вага: 28,5 кг
- Макс. навантаження: 200 кг
- Профілі: 40 х 40 мм
- 5 рівнів регулювання висоти: 190 - 246 см (5 положень кожні 14 см)
- Колір: графіт
- Матеріал: сталь з порошковим покриттям
- Гарантія: 24 місяці

Міцна конструкція
Турнік HS-1015K здатний витримати максимальне навантаження до цілих 200 кг, завдяки чому він є ідеальним спортоборудованием як для серйозних силових тренувань, так і нескладної розминки. Пристрій володіє міцною сталевою конструкцією, виготовленої з якісних профілів 40 x 40 мм, яка гарантує користувачу високий рівень комфорту і безпеки під час кожного заняття. Всі елементи каркаса покриті спеціальною порошковою фарбою, завдяки якій продукт відмінно справляється з механічними пошкодженнями.

Регулювання висоти
Ви можете встановити поперечину на п'яти різних рівнях висоти: у діапазоні від 190 до 246 див. Відстань між окремими рівнями складає 14 см, завдяки чому ви можете налаштувати параметри обладнання під свої фізичні можливості.

Турнік HS-1015K обладнаний додатковими ручками, прикріпленими до основної перекладині, які ви легко можете використовувати в якості брусів для підтягувань або упори для віджимань. При необхідності відстань між ручками можна регулювати в діапазоні 56-73 див.

Ергономічна конструкція
Турнік моделі HS-1015K володіє міцною стійкою конструкцією, яка гарантує користувачеві комфортні і безпечні заняття. Також ви можете прикріпити обладнання до підлоги, використовуючи для цього чотири отвори, розташованих на підставі турніка.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 28.5 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Додаткова комплектація | Турнік, Бруси |
| Конструкція | Підлогова |
| Максимальна вага користувача | 200 кг |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Турнік + бруси |
| Тип кріплення | Не вимагає кріплення |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 102 см |
| Довжина | 252 см |
| Ширина | 121 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Hop-Sport | Львів |
- Ціна: 12 588 ₴











