
Тренажер для присідань і віджимань Sissy Squat Hop-Sport HS-2020SM для будинку і спортзалу з навантаженням до 120 кг лучшая цена с
5 188 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5902308225657
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Тренажер для присідань і віджимань Sissy Squat Hop-Sport HS-2020SM
Основні характеристики:
- Виробник: Hop-Sport
- Керівництво українською мовою
- Гарантія: 24 міс
- Розміри коробки: 93 x 52 x 13 см
- Максимальна вага користувача: 120 кг
- Розміри лавки:
- Регулювання блоку для ніг: 4 рівня
- Регулювання фіксатора для литок: 5 рівнів
- Регулювання підтримки стегна: 4 рівня
- Ширина профілю: 5х5 см
- Товщина оббивки: 5 див.
- Розміри основи: 88 x 48 см
- Ширина опори: 35 см
Приклади вправ:
Присідання – ступні на тренажері стоять таким чином, щоб максимально опрацювати сідничні м'язи та чотириголові м'язи стегна
Максимальна випрямлення тулуба - при переміщенні спинки тренажер для присідань перетворюється в римську лаву, завдяки чому в тренування включаються розгиначі хребта і сідничні м'язи, а також двоголовий м'яз стегна.
Скручування - можливість регулювання роликів для стопи дозволяє з комфортом виконувати так звані класичні скручування, які активують роботу прямих м'язів живота.
Віджимання на ручках – Sissy Squat HS-2020SM обладнана двома ручками, які відмінно підходять для виконання віджимань. Ця вправа дозволяє опрацювати великий грудний м'яз, що в кінцевому підсумку може вплинути на правильну поставу тіла. Поручні також підійдуть людям, які відчувають біль у зап'ястях при класичних віджиманнях від землі.
Лава HS-2020 SM - це тренажер, на якому ви зможете виконувати 3 види вправ (сіссі - присідання, скручування і віджимання). При цьому ви зможете опрацювати всі основні м'язи ніг, рук і спини максимально безпечно! Пристрій також можна легко відрегулювати по висоті. Все це було зроблено з кращих матеріалів і з увагою до деталей, що гарантує безпеку і комфорт під час тренування!
Зібрати тренажер досить просто - в комплект входять всі необхідні деталі і покрокова інструкція з ілюстраціями.





Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 15 кг |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Розбірна |
| Тип | Лава |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Hop-Sport | Львів |
- Ціна: 5 188 ₴






