
Стійки для штанги регульована 90-140см Hop-Sport HS-1004L сталева для будинку і спортзалу з навантаженням до 250 кг лучшая цена с
5 978 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5902308225725
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Стійки для штанги регульована 90-140см Hop-Sport HS-1004L
Основні характеристики:
- Виробник: Hop-Sport
- Модель: HS-1004L
- Гарантія: 24 міс.
- Розміри коробки: 83 x 56 x 13 див.
- Вага брутто: 15 кг
- Конструкція: сталь з порошковим покриттям
- Максимально допустиме навантаження: 250 кг
- Висота стійок: 90-140 див.
- Регулювання висоти стійок: 12 ступенів
- Регулювання інтервалу між стійками: 10 рівнів, 53-98 см
- Розміри підстави стійок: 80 х 58 див.
- Ширина профілю: 5 і 4 см
Стійки для штанги HS-1004L від Hop-Sport з регулюванням висоти, відстані і страховки гарантують вам ефективну захист під час тренування. Використовувані технології дозволять вам адаптувати обладнання до ваших потреб і зосередитися на вправах, не турбуючись про безпеку. Страховка дозволяє виконувати вправи зі штангою самостійно, без допомоги тренера.
Стійки виготовлені з міцних матеріалів. Вони стійкі до механічних пошкоджень та інших несприятливих факторів, наприклад, до вологи, тому прослужать вам довгі роки. Міцні профілі і товсті пластини, що з'єднують окремі елементи, надають стійок стійкість. Завдяки профілів 50х50 мм, з яких виготовлена конструкція, вона досягає міцності до 250 кг., Металева поверхня стійок забарвлена порошковим методом і має стильний матовий дизайн.
Разом з моделлю HS-1004L, ви отримаєте набір інструментів для самостійного складання з ключем. Більше нічого не потрібно, щоб зібрати стійку і як можна швидше використовувати її в домашньому спортзалі.

Регулювання стійок

Страховка з можливістю регулювання

Ручки для французьких віджимань


Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 15 кг |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальне навантаження | 250 кг |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Стан | Новий |
| Тип | Стійка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Hop-Sport | Львів |
- Ціна: 5 978 ₴







