
Еспандер кистьовий силіконовий овальний 13,6 кг Hop-Sport HS-S013OG зелений для будинку і спортзалу лучшая цена с быстрой лучшая
198 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5902308226265
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Еспандер кистьовий силіконовий овальний 13,6 кг Hop-Sport HS-S013OG
Основні характеристики:
- Виробник: Hop-Sport
- Модель: HS-S013OG
- Кольори: зелений
- Матеріал: силікон.
- Опір: 13,6 кг
- Розміри: 10 x 8 см
- Товщина: 2,2 см
Овальний силіконовий еспандер 13,6 кг HS-S013OG від Hop-Sport - це пристрій для тренування м'язів кисті та передпліччя. Еспандер дозволить урізноманітнити тренування і виробити здорові звички. Вправи з еспандером покращують силу захоплення, зміцнюють і формують м'язи передпліччя і зап'ястя. Тренажер для кисті рук виготовлений з високоякісних матеріалів.
Вправи з еспандером для рук рекомендуються для тих, хто:
- бореться з проблемою перевантаження зап'ястя
- тривалий час працює за комп'ютером
- проходить реабілітацію після травм пальців, кисті або передпліччя;
- відчуває щоденний стрес - фізичні вправи також володіють заспокійливим ефектом

Переваги еспандера
Щоденне використання еспандера має безліч переваг. Завдяки вправам поліпшується координація і гнучкість м'язів-розгиначів пальців, посилюється захоплення кисті, сила кистей і передпліч.

Еспандер може бути застосований для реабілітації після травми. Вправи з еспандером чудово розслабляють руки, покращують кровообіг і тим самим полегшують біль. Рекомендуємо також проконсультуватися з лікарем або фізіотерапевтом перед початком користування.

Універсальна форма
Тренажер для кисті рук має овальну ергономічну форму, а завдяки спеціальним вигинів для пальців, він відмінно лягає в руку і не ковзає під час тренування. Розмір еспандера універсальний.

Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.1 кг |
| Довжина | 10 см |
| Конструкція | Пружинна |
| Опір | 13.6 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Кистьовий |
| Тип навантаження | Стиснення |
| Колір | Салатний |
| Ширина | 8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Hop-Sport | Львів |
- Ціна: 198 ₴







