
Спинбайк механічний Hop-Sport HS-045CI Bravo blue model 2018 для будинку і спортзалу з навантаженням до 150 кг лучшая цена с
21 888 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5902308219359
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Спинбайк механічний Hop-Sport HS-045CI Bravo blue model 2018
Основні характеристики:
- система навантаження: механічна
- вага махового колеса: 18 кг
- габарити: 120 х 50 х 118 см (В х Ш х Д)
- вага тренажера: 40,5 кг
- максимальна вага користувача: 150 кг
- тормозна система: механічна + аварійне гальмо
- регулювання сидіння по горизонталі 12,5 см
- регульована висота сидіння від педалей: хв. 79 - макс. 97 см
- регульована висота сидіння: хв. 87,5 - макс. 107 см
- ручне регулювання навантаження
- безшумна робота
- фіксуючі ремінці на педалях
- транспортні ролики
- гарантія: 24 місяці
Показання комп'ютера:час тренування, пройдена дистанція, калорії, швидкість.
Високий темп життя змушує нас шукати найбільш ефективні види тренувань. Мінімум часу, але хороший результат. Оптимальний варіант вирішення цієї дилеми – спинбайк. З його допомогою Ви зможете підтримувати хорошу фізичну форму або скинути зайву вагу.
Спинбайк або сайкл – це ідеальний варіант для тих, хто не любить одноманітні тренування. Відмінність сайкла від велотренажера в тому, що посадка тут така ж, як на професійному велосипеді. Їзда може проводитися як стоячи, так і сидячи, з різним положенням рук на кермі.
Спиннинговый велотренажер Hop-Sport HS-045IC Bravo – це високоякісне обладнання для тренування в домашніх умовах. Завдяки механічного опору з затиском безпосередньо на 18-кілограмовому маховику він дозволяє створювати максимальний опір до повної зупинки. Велотренажер характеризується тихій експлуатацією, сучасним дизайном, міцною конструкцією із сталевих профілів і міцними механічними елементами.
Зручність використання обладнання забезпечується великим, укритим м'якою піною, регульованим по висоті рульовим колесом з сенсорними датчиками пульсу, а також горизонтально і вертикально регульованим сидінням. Ергономічна форма керма дозволяє використовувати різні положення рук. Багатофункціональний комп'ютер показує такі параметри як: відстань, витрачені калорії, швидкість, пульс, час, функція сканування.
Спинбайк оснащений нековзними педалями з фіксаторами і аварійним гальмом. Посилена конструкція і вирівнюючі ролики, вбудовані в задній стабілізатор, забезпечують безпеку вправ. Після закінчення тренування не доведеться турбуватися про те, що Ваша вітальня буде продовжувати нагадувати тренажерний зал, адже сайкл має транспортні ролики, які дозволять прибрати його, наприклад, у шафу.





Відображувані функції:
- час
- швидкість
- SCAN
- відстань
- калорій


Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Автономна робота | Батарейки |
| Вага | 40.5 кг |
| Вага маховика | 18 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість тренувальних програм | 1 - 9 |
| Кількість рівнів навантаження | 11 - 25 |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Призначення | Професійне |
| Особливості | Регулювання сидіння за вертикаллю, Регулювання кута нахилу керма, Регулювання сидіння за горизонталлю, Ремінці на педалях, Транспортувальні ролики, Компенсатори нерівності підлоги |
| Система навантаження | Механічна |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Функции компьютера | Час, Дистанція, Швидкість |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 см |
| Довжина | 118 см |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Hop-Sport | Львів |
- Ціна: 21 888 ₴











