
Спинбайк механічний Hop-Sport HS-045CI Bravo red для будинку і спортзалу з навантаженням до 120 кг лучшая цена с быстрой доставкой
21 928 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5902308224087
- +380 (66) 646-51-07Vodafone
- +380 (63) 313-20-66LifeCell
Спинбайк механічний Hop-Sport HS-045CI Bravo red
Високий темп життя змушує нас шукати найбільш ефективні види тренувань. Мінімум часу, але хороший результат. Оптимальний варіант вирішення цієї дилеми – спинбайк. З його допомогою Ви зможете підтримувати хорошу фізичну форму або скинути зайву вагу.
Спинбайк або сайкл – це ідеальний варіант для тих, хто не любить одноманітні тренування. Відмінність сайкла від велотренажера в тому, що посадка тут така ж, як на професійному велосипеді. Їзда може проводитися як стоячи, так і сидячи, з різним положенням рук на кермі.
Спиннинговый велотренажер Hop-Sport HS-045IC Bravo – це високоякісне обладнання для тренування в домашніх умовах. Завдяки механічного опору з затиском безпосередньо на 18-кілограмовому маховику він дозволяє створювати максимальний опір до повної зупинки. Велотренажер характеризується тихій експлуатацією, сучасним дизайном, міцною конструкцією із сталевих профілів і міцними механічними елементами.
Зручність використання обладнання забезпечується великим, укритим м'якою піною, регульованим по висоті рульовим колесом з сенсорними датчиками пульсу, а також горизонтально і вертикально регульованим сидінням. Ергономічна форма керма дозволяє використовувати різні положення рук. Багатофункціональний комп'ютер показує такі параметри як: відстань, витрачені калорії, швидкість, пульс, час, функція сканування.
Спинбайк оснащений нековзними педалями з фіксаторами і аварійним гальмом. Посилена конструкція і вирівнюючі ролики, вбудовані в задній стабілізатор, забезпечують безпеку вправ. Після закінчення тренування не доведеться турбуватися про те, що Ваша вітальня буде продовжувати нагадувати тренажерний зал, адже сайкл має транспортні ролики, які дозволять прибрати його, наприклад, у шафу.
Основні характеристики:
- система навантаження: механічна + аварійне гальмо
- система приводу: ланцюг
- вага маховика: 18 кг
- 6-рівнева регулювання висоти керма, макс. 106 см від підлоги, хв. 95 см від підлоги
- регулювання фіксуючих ременів на педалях
- діапазон навантаження: плавний, ручний
- електроживлення: шнур живлення 1.5 V UM-3 або батарейки AA (2 шт.)
- максимальна вага користувача: 120 кг
- розміри тренажера: 127х50,5х116,5 см
- розміри коробки: 113х24х88 см
- розміри сидіння: 26х17 см
- регулювання сидіння по горизонталі: 6 рівнів
- регулювання сидіння з вертикалі: 8 рівнів
- мінімальна висота сидіння від підлоги: 86 см
- максимальна висота сидіння від підлоги: 107 см
- мінімальна відстань від сидіння до педалей: 44 см (педаль вгорі), 78 см (педаль внизу)
- максимальна відстань від сидіння до педалей: 64 см (педаль вгорі), 99 см (педаль внизу)
- розміри педалі: 9,5х6 см, з ременями: 9,5х14 см
- розмір кривошипа: 2х17 см
- відстань між педалями: внутрішнє 19 см, зовнішнє 38 см
- відстань від початку сидіння до керма: макс. 55 см, хв. 43 см
- вага тренажера: 41 кг
- оцинкована рама з порошковим покриттям (захист від корозії)
- тримач для пляшки з водою
- тримач для гаджетів
- регульовані ніжки
- транспортувальні ролики
- гарантія: 24 місяці






Преимущества



Мы рекомендуем
Схема заказа
надежно и быстро ремонтируем поврежденное оборудование Все товары
Отзывы
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hop-Sport |
| Країна виробник | Польща |
| Автономна робота | Батарейки |
| Вага | 41 кг |
| Вага маховика | 18 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість тренувальних програм | 1 - 9 |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Особливості | Ремінці на педалях, Регулювання сидіння за вертикаллю, Транспортувальні ролики, Регулювання сидіння за горизонталлю, Компенсатори нерівності підлоги |
| Система навантаження | Механічна |
| Стан | Новий |
| Тип | Вертикальний |
| Функции компьютера | Витрата калорій, Швидкість, Час, Дистанція |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 116.5 см |
| Довжина | 127 см |
| Ширина | 50.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Hop-Sport | Львів |
- Ціна: 21 928 ₴











